Suplaktas saidingas Alta Board TIMBER

  • Plastikinės fasado, pakalimo dailylentės ALTA BOARD
  • Vertikali fasado apkalo Elementai :
  • ALTA BOARD 3 x 0,18   viengubas     

Apie prėkę: Naudingo ploto matas:

 
Plokščių dydis
ilgis3000 mm
plotis180 mm
storis6 mm

Spalvų gama:

Kompanija ANKERA pristato unikalų produktą Lietuvos ir Baltijos šalių apdailos medžiagų rinkoje – inovacinis sienų saidingas iš putų PVC PŽ Alta-Board.

Alta-Board plokštės nuo įprasto saidingo skiriasi padidintu storumu ir puikia išvaizda, maksimaliai priartinta prie originalios medinės. Jos labai tvirtos ir atkartoja jūrų laivų klinkerio (lentų užleidimas viena ant kitos) apkalos profilį, kas užtikrina efektyvų drėgmės pašalinimą nuo jų paviršiaus.

Konstruktyviai sukeltas putų saidingas Alta-Board sudarytas iš vidinio putų PVC sluoksnio ir išorinio dekoratyvinio. Todėl Alta-Board plokštėse suderintos termoizoliacinės dangos ir išorinės apdailos, kuri yra atspari saulės poveikiui, atmosferos drėgmei ir sezoninėms temperatūros kaitoms, funkcijos. Be to putų PVC saidingas – tai nedegi plastiko rūšis.

Putų PVC saidingo pranašumai

Saidingas Alta-Board turi kelis pranašumus prieš įprastą plastikinį, kurių dėka jo naudojimas išorinių pastatų sienų apdailai būna ypatingai naudingas ir pateisintas.

  • Padidintą atsparumą saulės spindulių poveikiui. Plokščių spalva nepasikeis per visą eksploatacijos laiką (iki 50 metų) dėl ypatingų komponentų, sukurtų gamintojo bendradarbiaujant su jo vokiškais partneriais.
  • Padidintų termoizoliacinių savybių dėka nėra būtina naudoti papildomų apšiltinimo medžiagų.
  • Apdaila turi puikių garso izoliacijos savybių – ji netarška lietaus metu, kaip metalinis arba profilinis lapai.
  • Plokštė yra stora, todėl jai negresia šilumos deformacijos, gerai atlaiko vėją ir smūgius (krušą).
  • Yra galimybė pasirinkti įprastų eksploatacinių savybių bei pagerintų savybių saidingą.

Alta-Board – saidingas, kurį nuo medinio galima atskirti tik palietus. Be to jis išsaugo visus plastikinių statybinių medžiagų pranašumus – nepūva, nereikalauja kasmetinio dažymo, turi puikių termoizoliacinių bei garsoizoliacinių savybių!