Siūlome visus pagrindinius lankstinių elementus, taip pat galime išlankstyti nestandartinius gaminius. 

Skardos lankstiniai yra būtinos detalės norint užbaigti stogo dengimą. Stogo apskardinimo detalės yra svarbūs stogo dangos ir fasado elementai.Jų užduotis – užtikrinti taisyklingą vandens nuvedimą ir suteikti pastatui atitinkamą estetinę išvaizdą, esant poreikiui galime pagaminti ir iš Jūsų pasirinkto gamintojo skardos.

 

Skardos lankstymas

Skardos lankstymas būtinas bene kiekviename naujai statomame ar rekonstruojamame name, mat iš skardos daroma daugybė baigiamųjų elementų, o neretai net ir stogas ar kiti būtini namo atributai. Dėl to reikėtų žinoti šiek tiek daugiau apie tai, kas yra skardos lankstiniai, ar skardos lankstymas kaina pasižymi aukštesne, ar žemesne, kur dar be stogo ir baigiamųjų elementų gali praversti skarda.

Stogas – dalis, kuri mus saugo nuo kritulių, todėl labai svarbu, jog ji būtų atspari drėgmei, šalčiui, būtų lengvai izoliuojama ir tarnautų ilgai. Skardinis stogas nėra retas dalykas Lietuvoje, nors yra gausybė mitų. Laimė, profesionalai juos paneigia ir žmonės ima suvokti, kad tai, kas buvo prieš kelis dešimtmečius nuo to, kas yra dabar skiriasi kaip diena ir naktis, net jei pavadinimas ir nesikeičia.

Skardos lankstymas

Kalbėdami apie baigiamuosius elementus galime paminėti stogo kampus ir, svarbiausia, lietvamzdžius. Net senais laikais lietvamzdžiai buvo daromi iš skardos, nes tai palyginti lengva ir gana atspari medžiaga, kuri puikiai tinka lietaus vandeniui nubėgti. Šiai dienai nesunkiai išgaunami ir apvalūs, gaubti ar kitokie neįprastų formų lietvamzdžiai, nes skardos lankstymas yra pažengęs labai daug į priekį, be to, tobulėja ir pati skardi, kuri tampa vis atsparesnė ir ilgaamžiškesnė.

Nuo pat stogo iki žemės lietaus vanduo gali būti nukreiptas lietvamzdžiu, o apačioje surenkamas į lataką ar talpyklą, iš kurios galima imti vandenį sodo, daržo laistymui. Taip galėsite nemenkai sutaupyti, tausosite gamtą.

Labai svarbūs ir tokie skardos elementai, kurie saugo zoną tarp kamino ir stogo. Kamino apskardinimas leidžia nubėgti vandeniui, nekaupia jo tarpeliuose, kurie neišvengiamai atsiranda tose vietose, kur stogas jungiasi su kaminu. Tinkamai apskardinus jungimą problemų nebekyla, tad galime mėgautis komfortišku gyvenimu savo namuose nebijant, jog ims pūti stogo konstrukcijos ties kaminu ar atsiras ten kitų bėdų.

Kieme svarbų vaidmenį vaidina tvoros, kurios gali būti iš įvairiausių medžiagų. Skardinės tvoros populiarios tose vietose, kur norisi daugiau privatumo, siekiama tvirčiau apsaugoti savo valdą. Dėl to dažniausiai skardinė tvora būna nuo gatvės pusės, o kitose pusėse gali būti ir tinklo segmentai, medinės ar kitos tvoros, kurios izoliuoja mažiau.

Skardos lankstiniaikaina savo gali būti ir patrauklūs, ir atbaidyti, priklausomai nuo to, ko ieškote, tačiau pagal kainos ir kokybės santykį daugybėje situacijų tai yra bene geriausia išeitis. Skardinė tvora kur kas brangesnė nei tinklinė, tačiau tuo pačiu ir kur kas tvirtesnė, atrodo prabangiau. Kaminų apskardinimas yra beveik neišvengiamas, todėl skardos lankstymas kaminams ko gero yra pigiausias būdas apsisaugoti. Lietvamzdžiai kartais siūlomi ir iš plastiko, ne tik skardos, tačiau plastikiniai dažnai atrodo kur kas prasčiau nei skardiniai. Žinoma, kai kurie lietaus nuvedimo sistemos elementai gali būti skardiniai, o kai kurie iš PVC, ypač lietaus vandens talpos ar kitos, kurios turi ilgesnį sąlytį su vandeniu, mat plastikas niekada nesurūdys.

Skardos lankstymas kaina išsiskiria jei lankstyti tenka labai sudėtingus, neįprastų formų gaminius. Pavyzdžiui, kamino apskardinimas dviem kaimynams gali atsieiti net kelis kartus besiskiriančią pinigų sumą, mat vieno kaimyno kaminas gali būti įmontuotas tradiciškai, o greta stovinčiame kito kaimyno name gali būti montuojamas skirtingame aukštyje, besiskiriančiais nuožulnumo kampais, tad ir apskardinti tokį kaminą kur kas sunkiau, sunaudojama daugiau medžiagos ir sugaištama nepalyginamai daugiau laiko.

Daugybę galimybių suteikiantis skardos lankstymas gali būti atliekamas kokybiškai, gana greitai ir už priimtiną kainą jei kreipsitės į mus – šios srities profesionalūs, puikiai atlikusius daugybę skardinimo darbų.