„Ruukki“ plieniniai stogai yra estetiški, sandarūs, lengvi ir patvarūs. Siūlome platų profilių raštų (čerpių imitacijos, trapeciniai, klasikiniai – falciniai), spalvų ir polimerinių padengimų pasirinkimą. Laikui bėgant „Ruukki“ plieniniai stogai ilgiausiai išlaiko nepakitusią, ryškią spalvą.

„Ruukki“ plieniniai stogai saugo jūsų namus bet kokiomis oro sąlygomis. Dėl ilgų naudojimo tradicijų, išvaizdos ir savybių, plienas lieka pačia moderniausia medžiaga stogams dengti. Jų išvaizda estetiška ir visuomet stilinga. Mes siūlome bene didžiausią profilių raštų (čerpinis, trapecinis ar klasikinis, falcinis), spalvų ir polimerinių padengimų (poliesteris, Purex, Pural, matinis Pural) pasirinkimą, tad dizaino galimybės neribotos, stogai puikiai pritaikomi įvairioje aplinkoje. Tereikia žvilgtelėti į mūsų kolekciją – esame tikri, kad lengvai rasite stogo dangą, kuri išryškins geriausias jūsų namo savybes. „Ruukki“ stogas padidina jūsų namo vertę.

Plieninė stogo danga yra lengva ir tiekiama tiksliai pagal jūsų namo matmenis. Stogo dangą bei skardos lankstinius (vėjalentes, kraigus, karnizus, laštakius), lietaus nuvedimo sistemą (lietvamzdžius, latakus ir t.t.), stogo saugos komponentus (kopeteles, sniego užtvaras, stogo tiltelius ir t.t.) lengva montuoti ant naujų ir renovuojamų pastatų.

Unikalūs ir patvarūs padengimai, užtikrinantys efektyvią apsaugą nuo įbrėžimų ir korozijos

Pagrindinis mūsų pranašumas – unikalūs paviršiaus polimeriniai padengimai „Purex™“ ir „Pural™“. Šie padengimai efektyviai apsaugo dangos paviršių nuo įbrėžimų ir korozijos, sniego ir ledo poveikio. Be to, spalvos neišblunka – šie polimeriniai padengimai yra itin atsparūs ultravioletinių saulės spindulių poveikiui.

„Purex“ ir „Pural“ padengimai – „Ruukki“ patirties ir kompetencijos plieninių stogų srityje patvirtinimas. Galima rinktis iš įvairiausių spalvų.

KELIOS PRIEŽASTYS, KODĖL VERTA RINKTIS PLIENINĮ STOGĄ

 • Plieninis stogas yra labai tvirtas, lengvas, sandarus ir ilgaamžis
 • Palyginti su keraminėmis, betoninėmis af  fibrocementinėmis dangomis, plieniniai stogai nekerpėja ir nesamanoja
 • Ant plieninių stogų ilgam neužsilaiko lapai, spygliai, sniegas ar šakelių nuolaužos
 • Plieninį stogą lengva sumontuoti, nereikia sudėtingos medinio karkaso konstrukcijos ar specialaus pakloto

Plieninės stogo dangos privalumai:

Plieninės dangos montavimas išsiskiria paprastumu – stogo danga yra labai lengva ir nesudėtingai eksploatuojama. Todėl dangą nesunku montuoti net ir ant labai aukštų pastatų. Tai akivaizdus šios stogo dangos pranašumas, lyginant su kitomis dangomis.

 • Plieninė danga atspari karščiui, šalčiui, erozijos poveikiui, todėl ji yra ilgaamžė. Paprastai dangos struktūra susideda iš polimerinės dangos, grunto, pasyvinančio sluoksnio, cinko sluoksnio ir plieninio lakšto. Tokia produkto sudėtis ir užtikrina ilgalaikį gaminio patvarumą.
 • Jeigu norite turėti visuomet gražų ir stilingą stogą, plieninė stogo danga lengvai patenkins tokius poreikius. Mat dangą labai lengva valyti, tokiu būdu nuolat užtikrinant puikią išvaizdą.
 • Nors ši stogo danga yra plieninė, tačiau jos estetinės savybės tik iš arčiau įsižiūrėjus išduoda, jog stogas metalinis. Paprastai visos tokio tipo dangos imituoja čerpių, šiferio ir kitas formas. Galima ir įvairi stogo spalva (rudos, raudonos, žalios, pilkos atspalviai ir kt.). Siūlome rinktis gamintojų „Ruuki“ ir „Blachy Pruszynski“ plienines dangas: čerpinio, trapecinio, klasikinio arba falcinio profilio.

Ieškantiems geriausios plieninės stogo dangos, vertų atsižvelgti į kelis svarbius dalykus, padėsiančius išsirinkti nesuklystant:

 • Norint įsigyti tikrai ilgaamžį produktą, reikėtų atkreipti dėmesį, ar abi plieninės dangos pusės padengtos pakankamo storio cinko sluoksniu. Geriausia, jeigu 1 kvadratiniam metrui tektų bent 275 g cinko. Tai užtikrins didesnį dangos patvarumą.
 • Reikėtų nevengti pasidomėti, ar sudėtyje yra tikrai tvirtas specialus plienas. Įsigyjant dangą iš nepatikimų pirkėjų, rizikuojama gauti nekokybišką produktą, per ploną stogo dangą, kuri neatitiks kokybės reikalavimų.

·         Jeigu jau išsirinkote stogo dangą, išlaikykite jos kokybę ir montavimo metu. Labai svarbu montuojant nepažeisti stogo dangos, patariama nenaudoti metalinių pjovimo diskelių, nelipti ant stogo kietais batais, nesubraižyti paviršiaus metalo drožlėmis ir t.t. Geriausia pasikliauti profesionalių stogdengių darbu.

Blachy Pruszynski – didžiausias plieninių stogų ir fasadų gamintojas Lenkijoje. Kasmet plėsdami savo asortimentą gamintojai patenkina visus architektų bei klientų pageidavimus.

Kiekvienas produkcijos lakštas yra pagaminamas individualiai pagal specifinį užsakymą. Pruszynski kompanija siūlo ir visus nestandartinius gaminius, taip užtikrinant estetines ir funkcines pastato apipavidalinimo galimybes. Pruszynski produktai turi techninius ir higienos sertifikatus, atitinka kokybės reikalavimus.

Pruszinski kompanijos plieniniai stogai turi 10-15 metų garantiją, kokybės garantija nuo 25metų (cinkuotiems lakštams) iki 40-50 (daugiasluoksnis lapas su poliuretano padegimu (Purmat, Purlak).

EuroFala sistema gali būti naudojama įvairių tipų pastatų – gyvenamųjų namų, vasarnamių, visuomeninės, taikomosios, ūkinės, pagalbinės, pramoninės paskirties, lengvųjų konstrukcijų pastatų – stogams dengti ir fasadų apdailai.

Sistemą sudaro:

 • banguotieji fibrocementiniai lakštai EuroFala
 • banguotieji fibrocementiniai lakštai EuroFala CO/HO
 • fibrocementiniai užbaigimo elementai: kraigai, vėjalentės
 • skaidrūs PVC lakštai Eurolux
 • tvirtinimo elementai
 • ventiliacijos elementai
 • sandarinimo priedai

Sistema patikimai tarnaus ten, kur reikalinga kokybė ir estetinis vaizdas. Svarbiausios fibrocementinių gaminių savybės – tvirtumas, atsparumas ugniai, korozijai ir orų kaitai. Šios savybės garantuoja, kad ir po daugelio metų stogas džiugins namo savininko akį, danga nepraras savo funkcijų.

Žaliavos ir sudėtis

Lakštai „EuroFala“ susideda iš keletos medžiagos sluoksnių, kurios pagrindinė sudedamoji dalis yra cementas. PVA pluoštu skersai bangos armuota plokštė įgauna didelį atsparumą ir tvirtumą. Be to, lakštų gamyboje naudojamos medžiagos yra: kreida, silicio dioksidas ir celiuliozės plaušai. Fibrocementiniai gaminiai pasižymi dideliu atsparumu atmosferos poveikiui (sniegui, lietui, šalčiui, karščiui) bei įvairiems cheminiams junginiams.

Kokybė

Banguotieji lakštai „EuroFala“ gaminami, laikantis europinės normos EN 494 – „Profiliuotieji fibrocementiniai lakštai stogams dengti ir užbaigimo elementai. Gaminio charakteristika ir bandymų metodai“.


Lakštų montavimas ir priedai

Stogo kraigo ir kraštų, bei fasadų kampų apsaugai naudojami fibrocementiniai užbaigimo elementai. Taisyklingas, rekomendacijas atitinkantis lakštų „EuroFala“ montavimas atliekamas naudojant gamintojo rekomenduojamus tvirtinimo sraigtus medinėms arba plieninėms konstrukcijoms su tarpinėmis ir kepurėlėmis.
Minimalus stogo šlaito nuolydis visiems fibrocementiniams gaminiams – daugiau nei 12 laipsnių.