plastikinės dailylentės

Plastikinės fasado, pakalimo dailylentės SIDING bei Fasadinės Plokštės yra šiuolaikinė, patvari ir estetiška danga fasado apdailai. Plastikinės dailylentės panaudojimas įgalina išspręsti keletą uždavinių vienu metu:

  • pailginti sienos medžiagų tarnavimo laiką,
  • pagerinti išorės sienų šilumos izoliavimo savybes,
  • sukurti puikų ilgalaikį estetinį vaizdą.

Ši medžiaga išsiskiria savo ilgaamžiškumu ir ilgą laiką išlaiko savo savybės, nesideformuoja ir nereikalauja reguliaraus remonto ir atnaujinimo. Skirtingai nuo fasado dažų ir tinko apkala nereikalauja kruopštaus sienos paviršiaus paruošimo. Atvirkščiai, net jeigu paviršius nelygus, tai po lentelėmis galima paslėpti visus trūkumus. Gaisro atveju liepsna neišsiplečia, o medžiaga tik lydosi, palaipsniui gesdama. Apkalą galima montuoti su termoizoliacija arba be jos ant visų tipų pastatų išorės sienų. Fasado apkaloje nesimato senų ir neatsiranda naujų kapitalinių sienų įtrūkimų. Plati spalvų gama ir pagalbinių detalių įvairovė leidžia išskirtinai individualiai papuošti savo būstą. Nesudėtingas fasado apkalos montavimas leidžia patiems atlikti apdailos darbus. Tobula fasado vėdinimo sistema, naudojant apdailą, apsaugo pagrindines konstrukcijas nuo drėgmės kondensato, o naudojant šilumą izoliuojančias medžiagas, neleidžia pablogėti izoliacinėms savybėms, kurios sąlygoja izoliacinės medžiagos sudrėkimas. Plastikinės apdailos sumontavimo technologija gana paprasta. Didelis detalių pasirinkimas leidžia tobulai apkalti pastatą ir apdailinti fragmentus bei detales ir suteikti fasadui išbaigtą estetinį vaizdą.

Pagrindinis plastikinės fasado dailylentės kokybės rodiklis – kokybiška žaliava, kurioje, pagal galiojančias normas, būtų sudėtos visos reikalingos medžiagos, užtikrinančios plastiko ilgaamžiškumą, atsparumą smūgiams bei UV spinduliams. Mūsų įmonė pati gamina PVC mišinius ir garantuoja, kad gaminys pasižymi aukščiausiais kokybės rodikliais.

Lietuvai nuo seno būdingi mediniai namai, horizontaliai apkalti dailylentėmis. Mes siūlome pritaikyti šiuolaikines medžiagas senojo įvaizdžio išsaugojimui.

Montavimo instrukcija:

1.Plastikinės fasado dailylentės montavimo darbus atlikite ne žemesnėje kaip 0°C temperatūroje. Tvirtinimas turi būti atliktas plastikinės apkalos montavimo kiaurymių centruose.
2. Tvirtinant fasado apkalą, vinys kalami ne iki galo – tarp vinies kepurėlės ir apkalos paliekamas 1mm. tarpas.
3. Montuodami plastikinę fasado apkalą, nedeformuokite jos tempdami į viršų arba žemyn. Apkala turi išlaikyti savo natūralią formą.
4. Sumontuota plastikinė apkala, veikiant temperatūros pokyčiams, turi turėti galimybę laisvai plėstis ir trauktis.
5. Tarpai tarp plastikinės apkalos dailylenčių ir apdailos detalių nesandarinami.

 
Mūsų kontaktai

MONTAVIMO ELEMENTAI (VINYS)

Plastikinės fasado apkalos tvirtinimui naudojamos korozijai atsparios vinys. Optimalūs vinių išmatavimai : kojelės storis 3mm, ilgis 30mm, kepurėlės skersmuo 8mm.

KALIMAS

  1. Montuojant vertikalias apdailos detales, (kampus, jungimo ir „J“ detales) pirma vinis kalama aukščiausiame montavimo kiaurymės taške. Kitos vinys kalamos kas 20-30cm. į detalės montavimo kiaurymių centrus.
    2. Horizontalios apkalos plokštės ir detalės montuojamos kalant vinis kas 40cm. į montavimo kiaurymių centrus.

SIENŲ PARUOŠIMAS. IŠLYGINAMOJO KARKASO ĮRENGIMAS

Fasado sienų išlyginamasis karkasas įrengiamas iš gerai išdžiovintų ir impregnuotų nuo puvimo ir degimo tašų. Naudojami tik lygūs, nesusisukę mediniai tašai. Karkaso tašai turi būti montuojami vertikaliai ir išdėstomi lygiai.

PLASTIKINĖS FASADO DAILYLENČIŲ MONTAVIMAS

Plastikinė fasado apkala montuojama iš apačios į viršų. Pirma fasado apkalos dailylentė užkabinama už pradžios detalės ir gerai pritvirtinama vinimis. Plastikinės fasado dailylentės montuojamos taip, kad galų persidengimas sutaptų ne dažniau kaip kas ketvirtą eilę. Jeigu nenaudojama jungimo detalė „H“, plokščių persidengimas turi būti 2-3cm. pločio. Persidengimai daromi taip, kad jie būtų nukreipti nuo didžiausių judėjimo vietų.

PLASTIKINĖS FASADŲ DAILYLENTĖS PRIEŽIŪRA

Plastikinė fasado apkala nereikalauja papildomo impregnavimo arba dažymo per visą eksploatavimo laiką. Purvas nuo fasado apkalos nuplaunamas vandeniu. Jeigu dulkės arba suodžiai sunkiai nusivalo, fasado apkala pirmiausia plaunama tirpalu su buitiniais valikliais. Ruošiant tirpalus valymui, laikytis pateiktų naudojimosi instrukcijų. Plaunant visą pastatą, pradedama nuo viršaus. Nuplovus pastatą paruoštu tirpalu, nuskalaujama švariu vandeniu. Dažų, lakų, tepalų ir kitos dėmės valomos joms skirtais tirpikliais ir valikliais. Valyti apkalą lakiais tirpikliais rekomenduojama nedideliame plote. Išvalius dėmes tirpikliais, apkala nuplaunama su buitiniais valikliais paruoštu tirpalu ir nuskalaujama.